Костим за капење Punta Negra црн

• едноделен костим за капење со имитација на халтер подвезица
• длабоко деколте со украсна прерамка под градите
• украсен скапоцен камен на стомакот
• халтер подвезиците се подесуваат и се одвојуваат
• длабок рез на грбот кој завршува над задникот
• две хоризонтални ремени на грбот го нагласуваат струкот
• многу пријатен на допир сјаен материјал (82% polyamide, 18% elastane; lining: 95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.