Лепенки за брадавици A751 црн

439,00 ден

• seksi, crni prekrivači za bradavice
• u pakovanju su dva komada
• prekrivači za bradavica su samolepljivi
• za višekratnu upotrebu – prekrijte folijom nakon upotrebe
• napravljeni od pažljivo odabranih materijala
• sastav: 80% poliuretan, 20% PET

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.