Лепенки за брадавици Milladis црн

679,00 ден

• црни лепенки за брадавиците изработени од светкав материјал
• кокетни, сребрени реси – многу шармантен детал
• лепенките се со повеќекратна употреба – гарантирана издржливост и забава
• самолеплив материјал од внатрешната страна
• материјалот е многу пријатен за кожата (52% железо метал, 28% полиестер, 20% PU)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.