Лисици за игра Cordellis црни

869,00 ден

• лисици за играње од вештачка кожа Cordellis
• дебела врвка – ќе ја разбуди имагинацијата
• светкав материјал за нараквица
• врзување на повеќе нивоа – ти ги одредуваш правилата на играта
• мек и нежен материјал
• надворешен слој од ткаенина: 100% полиуретан
• основен слој од ткаенина: 95% полиестер, 5% еластин

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.