Маска A710 црна

439,00 ден

• сензуална маска изработена од црн гипур
• заводливи мотиви на маската
• совршена форма – одлична удобност
• маската се врзува со сатенска лента
• фина, нежна ткаенина
• состав: 100% полиестер

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.