Маска за спиење Amor Blanco бела One Size

619,00 ден

• Amor Blanco бел превез на очите
• нежен сатен – елегантен и шик
• трака за врзување – совршено се вклопува
• чипка многу мека на допир – заводлива
• мек и пријатен материјал (95% polyester, 5% elastane)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.