Мрежест топ A761 црн – S/M/L

899,00 ден

• лесен топ од универзална црна боја – совршено се протега и одговара на телото
• методот на плетење овозможува попуштање на ткаенината што значи нема да има отпечатоци на кожата
• кројот ги открива и ги нагласува градите
• долгите ракави ќе направат твоите раце и раменици да изгледаат неодоливо
• еластична ткаенина која се прилагодува на телото (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.