Неглиже и танги 810-BAB-2 бел

• симпатичен бел фустан
• лабав крој – суптилно ги покрива колковите и задникот
• прилагодливи прерамки – совршен фит
• меки полни корпи со чипка – убаво нагласени гради
• проѕирна чипка со цветен дезен под градите и на грбот
• вклучена е бела нежна танга
• еластичен материјал, многу пријатен на допир (85% полиамид, 15% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.