Неглиже и танги 838-BAB-1 црн

2.209,00 ден

• секси, црн фустан
• раскошна чипка и проѕирна ткаенина
• две траки на градите – нагласени женски облини
• примамлив рез под градите
• светликав приврзок – шармантен изглед
• прерамиите се подесуваат за совршен фит
• грбот е отворен
• секи танга се дел од комплетот
• ткаенината е супер еластична и убава на допир
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.