Неглиже и танги 838-BAB-3 црвен

2.209,00 ден

• прекрасен фустан од неверојатно нежна мрежа
• секси комбинација на мек градник и проѕирен долен дел
• прерамки што се подесуваат во секси вкрстен дизајн на грбот
• украсни ленти на деколтето – совршено истакнати гради
• светликав накит под градите
• шармантни украси од чипка
• производот вклучува фустан и танга
• фино растеглива ткаенина
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.