Неглиже и танги Amanta црн

1.979,00 ден

• проѕирен материјал во комбинација со тиркизна чипка
• прилагодливи прерамки- совршено фит
• корпи со жица еластично поврзани – ги нагласува градите
• клип закопчување меѓу корпите – лесно се отвора
• еластична трака во висина на градите за совршено вклопување на телото
• рабови украсени со чипка
• секси танга танга во комплет
• еластичен, фин материјал
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.