Неглиже и танги Idillia црн

1.869,00 ден

• сензуална чипка нежно ги покрива градите
• секси кројот на ноќницата ги покрива сите несовршености
• проѕирен материјал кој поканува на naughty игра!
• Нежните прерамки ќе направат да се чувствувате секси и удобно
• танга со ист мотив од чипка
• пријатен секси материјал и чипка што ги покрива градите и грбот
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.