Неглиже и танги Klarita црн

• прилагодливи прерами на рамената – совршено се вклопуваат
• закопчување на грбот на повеќе нивоа
• исечок на градниот кош
• чипката го краси деколтето – тотално шармантно
• светкав украс меѓу градите
• рабовите завршуваат со прекрасна чипка
• должината на фустанот е заводлива – го покрива задникот
• сетот вклучува фустан и танга
• нежен и еластичен материјал (85% полиамид, 15% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.