Неглиже и танги Luvae црвен црвен

2.629,00 ден

• Luvae црвен неглиже
• прилагодливи прерамки – совршено ќе се вклопат на твоетотело
• мек градник со жица – прекрасно ќе ги нагласи твоите гради
• елегантен бисер меѓу градите – искушенија и задоволства во најава
• прилагодливо закопчување на задната страна
• во комплетот е вклучен и пар танга
• мек и нежен материјал (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.