Неглиже и танги Raquelia црн

• совршен фустан во комплет со танга – многу секси!
• закопчување на повеќе нивоа и прилагодливи прерамки – гарантирано прилагодување
• корпите со жица ги нагласуваат градите
• машничката на градите додава многу шарм
• мек растеглив материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.