Боди Maderris црн

2.129,00 мкд

• Maderris црно чипкано боди
• уникатен крој кој ја нагласува твојата фигура
• интересна комбинација од чипка и мрежа
• прилагодливи прерамки за рамо и прицврстување на повеќе нивоа на грбот
• прицврстување на повеќе нивоа на препоните – совршено се вклопува
• убав привезок меѓу градите
• еластична и мека ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.