Бодистокинг G323 црн

1.629,00 мкд

• црн мрежест bodystocking
• секси проѕирна ткаенина – многу женствена
• интересно украсено деколте и грб
• шема на мотив на пчеларник – уникатен дизајн
• отворени препони – мотивира за непослушна забава
• долниот дел украсен со мотиви од пчеларникот – многу интересен детал
• материјал многу нежен за кожата (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.