Бодистокинг G324 црн

1.879,00 мкд

• заводлив bodistocking – мрежести чорапи за цело тело
• многу мек материјал на допир – совршено ги истакнува облините
• откриен грб – секогаш паѓа во очи!
• секси прерамки на задникот и бутовите – ја дигаат температурата
• отворени препони – иницира непослушност
• многу еластичен и пријатен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.