Бодистокинг G328 црн – S/M/L

1.689,00 мкд

• црн мрежест bodistocking
• прекрасно деколте со V израз – градите изгледаат совршено
• секси резови на половината – многу привлечни
• нежна проѕирна ткаенина – заводлива и флертувачка
• отворени препони – мотивација да се направи вистинскиот потег во вистинскиот момент
• многу нежен и издржлив материјал пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.