Бодистокинг G329 црн

1.809,00 мкд

• црн bodystocking комбинезон G329
• дезенот на bodystocking имитира корсет со подвезици и чорапи – неверојатно секси изглед
• геометриска шема – полн со сексипилност, ја истакнува твојата силуета
• деколте на предната и задната страна – флертувачки и достојни за внимание
• откриени препони – повеќе идеи за забава
• неверојатно еластична, пријатна на допир плетена ткаенина (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.