Бодистокинг G331 црн – S/M/L

1.809,00 мкд

• црн bodystocking комбинезон G331
• секси деколте – убаво изложени и нагласени раменици
• откриен грб – неодолива убавина на женските рамења и грб
• откриени препони – билет за непослушна ноќ!
• исклучително еластичен и издржлив материјал пријатен на допир (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.