Чорапи за халтери S814 бели

489,00 мкд

• нежни чорапи за халтери S814
• беж најлон материјал за чорапи – ногата ќе изгледа совршено
• бела трака на бутот – бојата на невиноста и чистотата ќе ја красат твојата нога
• еластичен материјал пријатен на допир (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.