Еротски веш сет без корпи Heavenlly бел

1.809,00 мкд

• еротски сет Heavenlly вклучува градник со отворени корпи и еротска танга – на забавата и нема крај
• корпи со жица – убаво нагласени гради
• прилагодливи ремени на грбот и рамената – за совршено вклопување
• многу фина ткаенина, пријатна на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.