Еротско боди B139 црн – S/M/L

1.299,00 мкд

• еротско боди со откриени препони B139 – удобно решение за кревет
• уникатен дизајн – прекрасен изглед
• плетен и еластичен материјал – голема слобода на движење
• ткаенина пријатна на допир и за кожа
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.