Фустан D239 црна – S/M/L

1.469,00 мкд

• ткаенина мини фустан D239 – многу заводлив!
• двојни прерамки – убаво истакнати рамења
• кружен исечок на грбот – интересен дизајн
• направен од еластична мрежа
• состав на материјалот: 81% полиамид, 19% еластан.

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.