Гаќички Estiqua црни

1.059,00 мкд

• црни гаќички од колекцијата Estiqua
• секси крој – совршено нагласени половина и задник
• уникатен модел на тантела – изгледа заводливо
• украсен скапоцен камен – ќе го украси твоето тело
• многу мек еластичен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.