Гаќички Heavenlly бели

729,00 мкд

• Heavenlly гаќички – безвременска класика
• убава тантела во комбинација со проѕирна мрежа
• сјаен приврзок на предната страна
• рабовите се украсени со чипка – секој детал е важен
• пријатни ткаенини на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.