Гаќички со подвезици Dagmarie црвена

1.629,00 мкд

• Dagmarie гаќички со подвезици што се вадат
• црвена боја – ја загрева атмосферата!
• елегантна деликатна чипка – елегантен изглед
• отворени препони – пикантност без граници
• прилагодливи и отстранливи подвезици – удобни и пријатни за носење
• еластичен и пријатен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.