Градник Arienna црн

1.309,00 мкд

• елегантен градник Arienna во црна боја
• малку проѕирен материјал – флертувачки и интригантен
• градник со жица – совршена поддршка за твоите гради
• прилагодливи дупли прерамки за градник – удобност при носење на модерен начин
• удобно закопчување на грбот – лесно се прилагодува
• декорација на привезок меѓу градите – многу шармантен
• материјалот е многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.