Градник Mibelia црн

1.119,00 мкд

• градник од колекцијата Mibelia
• градник изработен во стил на прерамки – меки, триаголни чашки
• прилагодливи прерамки и закопчување на грбот – за совршено вклопување
• убава ткаенина погодна за кожата (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.