Камшик Cordellis црна

1.059,00 мкд

• црн камшик Cordellis за играње со стил
• елегантен дизајн – ќе го зачини секој подарок
• материјал од вештачка кожа – примамлива комбинација
• доста издржлив материјал – може да трае долго време
• состав: 50% PU, 35% PP пластика, 15% полиестер

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.