Кимоно Heavenlly бел

2.499,00 мкд

• провидно и бело секси кимоно Heavenlly
• транспарентен и без ракави – совршен за летните денови
• декорација на чипка – фокусирајте се на деталите
• нежен ремен околу струкот – совршено ги нагласува вашите облини
• мека ткаенина, многу пријатна на допир
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.