Кимоно Maderris црн

2.889,00 мкд

• секси црно кимоно Maderris
• појас околу струкот – нагласи ги твоите прекрасни облини
• тантела на рамениците и долниот дел – ги открива задникот и рамената
• ткаенината е многу пријатна на допир
• состав: 95% полиестер, 5% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.