Корсет Lacrisia црн

• храбар крој и дизајн – го открива телото и ги нагласува облините
• уникатен изглед со чокер украсен со скапоцен камен – многу интересно
• нежен материјал во комбинација со чипка – многу елегантно
• откриени препони на тангата – вистинска забава во најава
• еластичен и пријатен материјал (корсет: 90% полиамид, 10% еластин, танга без препони: 44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.