Лепенки за брадавици A770 црн црн

619,00 мкд

• кепенки за брадавици А770 во форма на цвет
• декорација во форма на цвеќе
• површината е украсена со метален сјај
• наменети се за повеќекратна употреба
• фин материјал, мек на допир
• состав: 95% poliuretan, 5% lepak

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.