Ноќница Estiqua црна

• црна долга ноќница Estiqua
• многу женствен асиметричен крој – изгледа совршено
• прилагодливи прерамки – прилагодливи се за твоето тело
• проѕирен материјал – многу секси!
• прекрасен дизајн на тантела – заводливо го украсува деколтето
• сребрена декорација на градите – многу елегантна и слатка
• отворен грб – изгледаат убаво
• мек материјал, многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.