Подвезица A769 црни – One Size

1.999,00 мкд

• модерни самодржечки подвезици A769
• декорација со тантела на долната подвезица – додава елеганција
• елегантен прстен ја врзува кожата имитација и горната подвезица
• прилагодливи подвезици со копче за чорапи – цврсто ќе се вклопат на твојата нога
• материјали со највисок квалитет (50% PU, 45% полиестер, 5% гума)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.