Подвезица Amor Cherris црвена – One Size

869,00 мкд

• црвена подвезица Amor Cheris
• нежна чипка – прекрасни дезени
• еластична лента – удобна за носење
• сатенска машничка – елегантен додаток
• материјал многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.