Секси долен веш 2-делен сет Atenica црвен

2.189,00 мкд

• црвен женски веш сет Atenica – градник и гаќички
• женска чипка со класичен дизајн – шик и елегантна
• градник со жица – твоите гради ќе изгледаат убаво
• прилагодливи прерамки – удобност и комфор
• асиметричен крој – уникатен и дизајнерски изглед
• секси гаќички – фантастично нагласени нозе и задник
• нежен материјал пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.