Секси долен веш 2-делен сет Obsessivia црн

1.879,00 мкд

• црн женски веш сет Obsessivia – градник и гаќички
• корпи со жица – совршено ги држат градите
• прерамките се поврзани со лента – шармантен детал гарантира подесување
• прилагодливо закопчување на грбот и сатенски прерамки над градите
• гаќите се украсени со машничка
• нежен и транспарентен материјал погоден за кожата (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.