Танги Maderris црни

• секси црна танга од тантела Maderris
• тантела декорација на долниот дел од грбот – украсен задник
• светкав приврзок на предната страна
• мека и фина ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.