Топ и сукња K101 црн – S/M/L

1.469,00 мкд

• краток секси топ K101 со рез на грбот – ги открива рамената и стомакот
• удобно еластично здолниште – одлично се вклопува и го обликува твоето тело
• плетена ткаенина – совршена за топли денови и забавни ноќи
• уникатен дизајн
• многу еластични ткаенини
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.