Ноќница и tanga Maderris црна

• нежна ноќница и црна танга Maderris
• прицврстување на повеќе нивоа на страните и прилагодливи прерамки за рамо на задната страна
• декорациите од тантела го разубавуваат целиот крој
• сјаен привезок – елегантен детал
• еластична и мека ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.