Ноќница и танги 860-CHE-2 бела

• преубава заводлива бела ноќница
• цветна чипка со дезен на ружи
• четирите прамки се вкрстуваат на грбот – многу секси!
• сите прерамки се подесуваат – прилагоди ги на своето тело
• корпи со жица – истакни ги своите облини
• прерамките на градите го украсуваат деколтето
• светкав украс на градите и грбот
• сетот соджи ноќница и соодветна танга
• многу нежен материјал на допир (90% polyamide, 10% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.