Ноќница и танги 865-CHE-1 црна

• секси ноќница од проѕирен мек материјал
• прилагодливи прерамки – совршено се подесуваат на твоето тело
• отворени гради украсени со тантела – изгледа апсолутно феноменално!
• полни корпи – ги креваат градите како што треба!
• мал лак и блескав скапоцен камен меѓу градите – шармантен
• производот вклучува соодветна танга
• многу нежен, мек и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.