Ноќница и танги Flores црна

1.759,00 ден

• секси, романтична и исклучително женствена ноќница
• украсена е со кокетни украси на деколтето
• мазна, проѕирна ткаенина на градите
• долен дел украсен со цветна тантела
• два шармантни машнички на грбот
• вклучена секси танга
• пријатна на допир, еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.