Ноќница и танги Pearlove црна

• секси ноќница со чипка на грбот
• прилагодливи прерамки и закопчување
• геометриски рез на грбот
• градите се украсени со бисер и светкав привезок – многу женствено
• отворените корпи ги истакнуваат градите
• интересна чипка под градите
• производот вклучува ноќница и танга во пар
• пријатен и еластичен материјал (44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.