Ноќница и танги Serena Love

2.499,00 мкд

• сетот вклучува сатенска Serena ноќница и танга
• прилагодливи прерамки и прицврстување на грбот за совршено вклопување
• корпи со жица за совршен изглед на твоите гради
• двојни прерамки – интересен детал
• рабовите се украсени со фина чипка
• светкав приврзок меѓу градите
• мек на допир и многу фин материјал
• Состав на ноќница: 95% полиестер, 5% еластин
• Состав на танга: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.