Ноќница Lacrisia црна

• феноменален крој без корпи – многу забава
• нежен проѕирен материјал во комбинација со чипка – прекрасно ги нагласува облините
• нежен чокер со украсен камен – доста интригантен
• танга со откриени препони – многу секси!
• мек на допир пријатен материјал (хемикалија: 90% полиамид, 10% еластин, танга без препоните: 44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.