Корсет Alessya црн

• елегантен корсет и танга Alessya
• женствен крој – фантастично ја нагласува женската фигура
• уникатна декорација на деколтето со прерамки и привезоци – многу слатка и секси
• градник засилен со жица – загарантирано е совршено држење и акцентирање на градите
• вертикални жичани засилувања на стомакот – ќе обезбедат совршен изглед на твоето тело
• прилагодливи прерамки и подвезици – удобно и лесно прилагодување
• врзување на корсетот на грб – го затегнува корсетот до совршено ниво
• црна чипка со цветен дезен – елегантна декорација
• Со корсетот оди и танга од истата колекција
• многу фин и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.